Політика конфіденційності

Сайт khamm.com.ua належить KHAMM, що є контролером для ваших особистих даних.

Ми використовуємо цю Політику конфіденційності, яка визначає, як ми обробляємо інформацію, зібрану khamm.com.ua, а також причини, з яких ми маємо збирати певні особисті дані про вас. Тому ви маєте прочитати цю Політику конфіденційності перед використанням сайту khamm.com.ua.

Ми дбаємо про ваші особисті дані та гарантуємо їхню конфіденційність та безпеку.

Особиста інформація, яку ми збираємо:
при відвідуванні khamm.com.ua, ми автоматично збираємо певну інформацію про ваш пристрій, включаючи інформацію про ваш веб-браузер, IP-адресу, часовий пояс тощо і деякі з встановлених файлів cookies на вашому пристрої. Крім того, коли ви переглядаєте Сайт, ми збираємо інформацію про окремі сторінки або продукти, які ви переглядаєте, про те, які сайти або умови пошуку направили вас на Сайт і як ви взаємодієте з Сайтом. Ми називаємо цю автоматично зібрану інформацію «Інформація про пристрій». Крім того, ми можемо збирати особисті дані, які ви надаєте нам (включаючи ім'я, прізвище, адресу, платіжну інформацію тощо) під час реєстрації, щоб мати можливість виконати угоду.

Пчому ми обробляємо ваші дані?
Нашим головним пріоритетом є безпека клієнтів, ось чому ми повинні обробляти той мінімальний обсяг даних користувача: рівно стільки, скільки необхідно для обслуговування сайту. Інформація, що збирається автоматично, використовується лише для виявлення потенційних порушень та отримання статистичної інформації про використання Сайту. Ця статистична інформація не збирається так, щоб можна було ідентифікувати конкретного користувача системи.

Ви можете відвідувати Сайт, не повідомляючи нам, хто ви, і не розкриваючи жодної інформації, за допомогою якої будь-хто міг би ідентифікувати вас як конкретну особу. Однак, якщо ви хочете використовувати деякі функції сайту, хочете отримувати нашу розсилку новин або інші відомості, заповнивши форму, ви можете надати нам особисті дані, такі як вашу адресу електронної пошти, ім'я, прізвище, місце проживання, організації, телефону. Ви можете не надавати нам особисті дані, але в цьому випадку ви не зможете скористатися певними функціями Сайту. Наприклад, ви не зможете отримувати наші розсилки новин або зв'язуватися з нами безпосередньо через Сайт. Користувачі, які не впевнені, яка інформація є обов'язковою, може зв'язатися з нами через .moc.liamg%40leseid.mmahk